Tel: +86 755 2357 1734

Tłum: +86 189 2287 9832

E-mail:

Profil firmy

Dom - O nas - Profil firmy

Profil firmy

Best Times Mould & Plastic to firma zajmująca się produkcją form wtryskowych z tworzyw sztucznych i niestandardowych form wtryskowych do tworzyw sztucznych. Firma ma 15-letnie doświadczenie w produkcji form i branży formowania tworzyw sztucznych. Best Times Mould & Plastic została założona w 2007 roku, która znajduje się w mieście Shenzhen w prowincji Guangdong w Chinach.


Best Times Mould & Plastic Products Technology Ltd. obejmuje fabrykę o powierzchni 6500 metrów kwadratowych i 130 pracowników. Posiadamy profesjonalny zespół inżynieryjno-produkcyjny z dużym doświadczeniem w produkcji form i wtrysku tworzyw sztucznych. Jesteśmy wyposażeni w precyzyjne centrum obróbcze CNC, EDM, Mirror EDM, Wire EDM, Frezarkę, Szlifierkę do produkcji form o wysokiej precyzji, aby spełnić wymagania naszych klientów dotyczące kosztów, wysokiej jakości, szybkiego czasu realizacji.


Best Times Mould & Plastic są również wyposażone w zaawansowane wtryskarki do tworzyw sztucznych o sile zamykania od 60 ton do 2500 ton, w tym wtryskarki wielostrzałowe do formowania wtryskowego 2-strzałowego i 3-strzałowego.

Nasz zespół

W Best Times Mould & Plastic mamy profesjonalne zespoły inżynierów i zespoły biznesowe, większość z nich ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży formowania i formowania wtryskowego, szczególnie w przypadku produktów medycznych, elektronicznych i motoryzacyjnych. Nasz zespół obejmuje 10 form projektanci, 2 inżynierów ofertowych, 5 inżynierów projektu, 3 inżynierów Q.C, zespół 8 specjalistów ds. sprzedaży z obsługą wielu języków do obsługi naszych klientów z USA, Kanady, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Polski, Czech itp.

Nasze możliwości i usługi, w tym

Ucz się więcej

Marknader vi betjänar

Best Times Mould & Plastic służy naszym klientom z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, medycznej i laboratoryjnej, AGD, AGD, telekomunikacyjnej, oświetleniowej, elektrycznej, przemysłowej, opakowań, rur, sportu i rekreacji, zabawek, motocykli, przyborów kuchennych itp.

Zaufało nam wielu klientów z USA, Kanady, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Polski, Czech itp. Jesteśmy tutaj, aby zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie niestandardowych nowych projektów i produktów.

Poprosić o wycenę