Tel: +86 755 2357 1734

Tłum: +86 189 2287 9832

E-mail:

Usługi

Dom - Usługi

Projektowanie części i prototypowanie

Jeśli możesz to wymarzyć, my możemy to zbudować.

Najlepsze czasy technologia form i wyrobów z tworzyw sztucznych Sp. ma wszechstronne możliwości projektowania i rozwoju, współpracując z naszą zróżnicowaną bazą klientów w celu tworzenia wysoce kreatywnych rozwiązań w zakresie projektowania produktów. Współpracując z klientami, od start-upów po dużych producentów OEM, skutecznie i bezproblemowo wprowadzamy na rynek pomysły dotyczące produktów dzięki w pełni zintegrowanemu pakietowi funkcji opracowywania produktów firmy Best Times Mould.


Zaczynając od koncepcji i projektowania cyfrowego, nasz zespół doświadczonych projektantów przejmuje wizję klienta i urzeczywistnia ją. Swoimi możliwościami inżynierskimi potwierdzamy funkcjonalność wizji klienta przy zachowaniu kreatywnego wizerunku. Produkujemy pełnowymiarowe modele gliniane przy użyciu naszych wysoce precyzyjnych 5-osiowych młynów. Wykonane z najwyższą jakością i zaangażowaniem,


Najlepsze czasy technologia form i wyrobów z tworzyw sztucznych Sp. Creative Services wspiera potrzeby klientów od pomysłu po wydania na poziomie produkcyjnym i prototypy.


Ty określasz ramy - My dostarczamy rozwiązania.

Projekt produktu

Projekt produktu

Projekt produktu

Projekt produktu

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Nasi inżynierowie będą współpracować z Tobą w celu zaprojektowania niestandardowej części i prototypu przed produkcją formy i formowaniem wtryskowym tworzyw sztucznych, aby zapewnić, że projekt w 100% spełnia standardy narzędziowe i wymagania klientów dotyczące formowania.

Poprosić o wycenę