Tel: +86 755 2357 1734

Tłum: +86 189 2287 9832

E-mail:

Blogi/wiadomości

Dom - O nas - Blogi/wiadomości - Jak znaleźć profesjonalnego dostawcę form i narzędzi z tworzyw sztucznych w konkurencyjnej cenie z Chin?

Jak znaleźć profesjonalnego dostawcę form i narzędzi z tworzyw sztucznych w konkurencyjnej cenie z Chin?

02. 28, 2022

Formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych staje się coraz bardziej popularne w nowoczesnym środowisku produkcyjnym. Dlatego bardzo ważne jest, aby znaleźć profesjonalnego dostawcę form i oprzyrządowania z tworzyw sztucznych, aby zbudować wysokiej jakości formy i oprzyrządowanie z tworzyw sztucznych w konkurencyjnej cenie dla wszelkich nowych potrzeb / projektów w zakresie formowania tworzyw sztucznych. Formy w Chinach będą najlepszym wyborem, jeśli znajdziesz konkurencyjne cenowe rozwiązanie dla form


Weźmy na przykład w przemyśle motoryzacyjnym, mały samochód osobowy, potrzebuje około 6000 kompletów oprzyrządowania całkowicie (w tym oprzyrządowanie do wtrysku tworzyw sztucznych, oprzyrządowanie do tłoczenia, oprzyrządowanie spienione i oprzyrządowanie do odlewania ciśnieniowego). Zwykle, jeśli Twoja firma to robi. światowy lider w swojej branży, powinieneś mieć ścisły i stabilny system łańcucha dostaw i chciałbyś bezpośrednio wybrać dostawcę części 1 lub 2 dla branży motoryzacyjnej. Ale jeśli jesteś firmą motoryzacyjną poziomu 2, jak możesz wybrać własnego dostawcę, szczególnie dla twojego dostawcy narzędzi? Nadal wybierasz lidera przemysłowego w zakresie oprzyrządowania lub po prostu wybierasz dostawcę o najniższej cenie? Wygląda na to, że nie jest to dla ciebie dobra opcja. Jeśli wybierzesz firmę, która obsługuje firmę zajmującą pozycję lidera, zwykle są one znacznie bardziej kosztowne i mniej wydajne pod względem czasu reakcji i obsługi. Jeśli wybierzesz najtańszego dostawcę, może on mieć bardzo złą jakość i inne zagrożenia. Zbyt wiele firm wpada w te dwie błędne strategie pozyskiwania i zawsze narzeka, że są tak złe i nie mają wyboru.


Najlepsze czasy w technologii form i wyrobów z tworzyw sztucznych Ltd jako średniej wielkości profesjonalny producent form wtryskowych z tworzyw sztucznych, walczymy o to, aby być Twoim strategicznym, długoterminowym partnerem w zakresie form i narzędzi z tworzyw sztucznych w konkurencyjnej cenie. Od wielu lat obsługujemy wielu klientów z Ameryki, Kanady, UE itp. I budujemy naszą reputację dzięki wysokiej jakości i bogatemu doświadczeniu.


Jeśli znajdziesz zewnętrznego dostawcę narzędzi z obszaru niskich kosztów, jeśli znajdziesz zaufanego i profesjonalnego dostawcę form wtryskowych do tworzyw sztucznych, daj mi znać, pomożemy Ci znaleźć lepsze rozwiązanie. Daj mi znać, a dodamy Ci więcej pewności w nowym projekcie.


Jak znaleźć profesjonalną plastikową formę