Tel: +86 755 2357 1734

Tłum: +86 189 2287 9832

E-mail:

FAQ

Dom - O nas - FAQ

 • 10.Q:Czy możesz dopasować do konkretnego koloru?

  Tak, możemy dopasować konkretny kolor na podstawie próbek. Lub dopasować konkretny kolor, patrz numer koloru RAL lub PANTONE.

 • 11.Q:A co z terminem płatności za formę i część?

  Warunki płatności za formy: 50% przy zamówieniu, 40% przy pierwszej płatności, 10% przed wysyłką formy. Jest do negocjacji. Częściowe warunki płatności: 50% przy zamówieniu, 50% przed wysyłką produktów. jesteśmy elastyczni co do terminu płatności za formy, aby wspierać naszych klientów.

 • 12.Q:Jaki jest czas realizacji procesów formowania tworzyw sztucznych i formowania wtryskowego?

  Czas realizacji formy wtryskowej liczony od zatwierdzenia rysunku formy i otrzymania depozytu do pierwszej próby formy (T1), zwykle zajmuje to od 3 tygodni do 5 tygodni dla próbek T1 dla małych i średnich form. W przypadku niektórych dużych form i skomplikowanych pleśni może to zająć 6–8 tygodni dla próbek T1. Czas realizacji wtrysku liczony od zatwierdzenia próbki i otrzymania depozytu do zakończenia produkcji, wielkość zamówienia określa wymagany czas realizacji, zwykle od 3 do 15 dni. To zależy.

 • 13.Q:Czy Best Times Mould wyśle raport DFM do klienta?

  Tak, Best Times Mould wyśle raport DFM (projekt do produkcji), a nawet analizę przepływu formy przed rozpoczęciem budowy formy do przeglądu/zatwierdzenia przez klienta.

 • 14.Q:Czy Best Times Mould wyśle projekt formy do zatwierdzenia?

  Po zatwierdzeniu przez DFM, Best Times Mould prześle projekt formy do zatwierdzenia, a Best Times Mould nie rozpocznie cięcia stali przed uzyskaniem zgody klienta na projekt formy.

 • 15.Q:Ile próbek plastiku będzie dostarczonych bezpłatnie?

  Best Times Mould zwykle dostarcza 5 ~ 10 strzałów pierwszych próbnych próbek formy z bramą (jeśli ma) bezpłatnie, w zależności od wielkości części, odbiór byłby frachtem.

 • 16.Q:W jaki sposób Best Times Mould będzie rejestrować wszystkie dane dotyczące formy?

  Best Times Mould będzie rejestrować wszystkie ostatecznie zatwierdzone rysunki form 2D, 3D, dokumenty modyfikacji i wysyłać do klienta w celu uniknięcia zamieszania w przyszłości w przypadku konieczności wprowadzenia zmian inżynieryjnych.

 • 17.Q:Jak kontrolować jakość przed wysyłką?

  Przesyłka może być zorganizowana dopiero po kontroli QC Best Times Mould PASS lub kontroli QC klienta PASS lub jeśli jest to wymagane przez inspekcję strony trzeciej. A Best Times Mould zawsze będzie tam, aby zapewnić pełne wsparcie.